ŻABKI I JEŻYKI- PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

19 listopada 2022

Dnia 18.11.2022r. odbyło się  Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z grupy Żabek i trójki najmłodszych Jeżyków. Uroczystemu ślubowaniu przewodziła Pani Wójt Anna Mołodciak i Pani Dyrektor Stanisława Szpyra. Niezmiernie miło było nam gościć rodziców, którzy wspólnie deklarowali, że „postarają się ze wszystkich sił być najlepszym Rodzicem na świecie”.

Dzieci zaprezentowały  program artystyczny przeplatany   wierszami, piosenkami i tańcami. Po złożeniu przyrzeczenia zakończonego słowami: ” Od dziś zawsze być zuchami i dobrymi kolegami” nastąpił moment pasowania i wręczenia upominków od Pani Wójt i Pani Dyrektor, którym podziękowano kwiatami. Na pamiątkę wydarzenia  przedszkolaki dostały dyplomy i upominki od Rodziców. Na koniec był słodki poczęstunek i pamiątkowe zdjęcia.

Gratulujemy!