17 stycznia 2023

„Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…To Święto Babci i Święto Dziadka…

Łza wówczas się kręci w oku…o tym ważnym Święcie dobrze pamiętany

i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy”

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a – 22 stycznia – Dzień Dziadka, to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto  pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta? 

W naszym przedszkolu, świętowanie z okazji  Dnia Babci i Dziadka zaczęliśmy już 17 stycznia. Dzieci z grupy Pszczółki i Motylki przygotowały specjalny dla nich program artystyczny:  zaprezentowały przedstawienie teatralne, recytowały  okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków laurkę i drobny upominek.  

W tym szczególnym dniu, zawitała do nas również Wójt Gminy Kłodawa Pani Anna Mołodciak, która w pięknym przemówieniu życzyła Wszystkim Babciom i Dziadkom pociechy z wnuków oraz dużo zdrowia na nadchodzące lata.

Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy  dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków. 

Serdeczne podziękowania dla naszych niezastąpionych Rodziców, którzy pomogli nam przygotować tę wspaniałą uroczystość