Grupa Jeżyki i Sówki z wycieczką na Stadionie żużlowym im. Edwarda Jancarza

  • Home
  • Aktualności
  • Grupa Jeżyki i Sówki z wycieczką na Stadionie żużlowym im. Edwarda Jancarza
15 maja 2023

Przedszkolaki z grupy Jeżyki i Sówki wybrały się w piątek, 12 maja br. na Stadion Żużlowy w Gorzowie Wlkp.

Pan Marcin Kozdraś zapoznał dzieci z tajnikami sportu żużlowego oraz oprowadził po stadionie, parku maszyn oraz pokazał nam salę konferncujną, gdzie zdnajduje się wiele pucharów. Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję zrobić sobie zdjęcie z zawodnikiem Stali Gorzów – Oskarem Fajerem. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały motocykle oraz przyglądały się z trybun treningowi. Wielu naszych przedszkolaków interesuje się sportem żużlowym, więc podczas wizyty było widać u dzieci wielki entuzjazm. Przedszkolaki biegały po murawie i ustawiły się na starcie jak prawdziwi zawodnicy a także poznały stanowisko głównego sędziego zawodów żużlowych. Pan Paweł Parys przyniósł na zakończenie dzieciom upominki w postaci smyczy, gazetki Stali oraz naklejki kibiców.

Była to niezapomniana przygoda. Wyjścia tego rodzaju są bardzo lubiane przez dzieci, wzbudzają wiele pozytywnych emocji i są okazją do kształtowania właściwych postaw jako przyszłych sportowców bądź kibiców.

Serdecznie dziękujemy Stali Gorzów za możliwość zorganizowania wycieczki dla dzieci.