UROCZYSTE POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

19 czerwca 2023

Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie !!

19 czerwca 2023 r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 – letnie z grupy Pszczółki i Sówki żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym „Polonezem”. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Pani Wójt pasowała starszaki na Małych Obywateli Gminy, dzieci wówczas uroczyście ślubowały. Po programie artystycznym Pani Dyrektor Stanisława Szpyra i Pani Wójt Anna Mołodciak podziękowały dzieciom za występ, życząc by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy oraz książki. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla Pani Wójt oraz Pani Dyrektor, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom. Podziękowania otrzymali również dziadkowie Hani Harlejczyk – Państwo Zbigniew i Beata Harlejczyk, za zaangażowanie w działania na rzecz przedszkola. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie.

Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

“Niech Wam w szkole słodko płyną chwile, a w przedszkolu dni spędzone wspominajcie mile”.

 

FOTORELACJA CZ. 1

 

FOTORELACJA CZ. 2