ŻABKI – PIERWSZY TYDZIEŃ W PRZEDSZKOLU

17 września 2023

ŻABKI – WSPÓLNE ZABAWY W PRZEDSZKOLU

Pierwszy tydzień września w naszym przedszkolu i w grupie „Żabki” był pełen wrażeń! Co prawda nie należał do najłatwiejszych, szczególnie dla naszych najmłodszych wychowanków, ale … czego nie wymyślą Panie, aby ułatwić najmłodszym adaptację. Było radośnie, zabawnie, odkrywczo, ciekawie, a to dopiero początek naszej przedszkolnej przygody. Obok zajęć, licznych gier i zabaw znalazł się także czas na pobyt na przedszkolnym placu zabaw.
Rodzicom życzymy wytrwałości, a dzieciom wspaniałej zabawy, wielu nowych doświadczeń, niespożytej energii

i ciekawości w odkrywaniu świata zabawy i nauki w nowym roku przedszkolnym.

PEŁNA FOTORELACJA W LINKU:

 

https://drive.google.com/drive/folders/1At8S2eIPzRX-Ngdb9CCEakO05YxwxOoI?usp=drive_link