ŻABKI – DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

26 listopada 2023

„Czy to wczoraj, czy to dziś – dzieciom jest potrzebny miś”

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
Z tej okazji w dniu 24.11.2023 r. przedszkolaki z naszej grupy uczestniczyły w obchodach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały również historię ich święta i bawiły się do znanych misiowych przebojów. „Żabki” wykonały prace plastyczną, układały puzzle w grupach oraz indywidualnie, porównywały swoje misie.  
Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

PEŁNA FOTORELACJA W LINKU:

https://drive.google.com/drive/folders/1Vaom0FWOL1u1VsU9zaWCIFjWT81cY-mS?usp=sharing