Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu

7 grudnia 2023

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, a grupa teatralna zaprezentowała krótki występ. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Wraz z Mikołajem odwiedziła nas Wójt Gminy Kłodawa Pani Anna Mołodciak, która również przekazała dzieciom upominki. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

GRUPA ŻABKI – FOTORELACJA Z MIKOŁAJEK W LINKU:

https://drive.google.com/drive/folders/1qD534rEEkJLLUkJKziRmOEYaBAKRZi-f?usp=sharing