ŻABKI – BAL KARNAWAŁOWY 2024

4 lutego 2024

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Dnia 2 lutego 2024 r.  odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów z różnych bajek, filmów oraz za służby mundurowe. W salach przedszkolnych można było spotkać między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczęli pląsy i tańce. Przedszkolacy bawili się znakomicie. Jednym słowem zabawa na 102!

Po szalonych zabawach „Żabki” zasiadły do stołów na wspólny poczęstunek.

Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu.  Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

 PEŁNA FOTORELACJA W LINKU:

https://drive.google.com/drive/folders/1AaKVW3iUdbxksFBpqiwgXgsevklwu6Y0?usp=sharing