ŻABKI – ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW

23 maja 2024

Dnia 22 maja br. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, w których również uczestniczyła Pani Dyrektor Przedszkola Pani Stanisław Szpyra oraz wychowawca z grupy „Jeżyki” Pani Anna Żołądziejewska.

Zajęcia otwarte to forma zajęć umożliwiająca rodzicom obserwowanie swojego dziecka podczas pracy i funkcjonowania w grupie rówieśniczej. Rodzice mają możliwość zaobserwowania postępów, jakie poczyniły ich dzieci od początku roku przedszkolnego oraz ich zachowania w czasie zajęć dydaktycznych. Zajęcia takie umożliwiają również zapoznanie się ze sposobem pracy nauczyciela danej grupy.

Zajęcia pod hasłem „Moja rodzina” bardzo przypadły przedszkolakom do gustu. „Żabki” układały puzzle, poznawały członków rodziny, brały udział w zabawach ruchowych i muzycznych. Zaśpiewały piosenkę o rodzinie oraz wykonały pracę plastyczna „Ramka na zdjęcia”.

„Żabki” bardzo ucieszyły się z obecności swoich rodziców w przedszkolu. Dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie.

 

PEŁNA FOTORELACJA W LINKU:

https://drive.google.com/drive/folders/13TjJbziSq956fZqXJSarAf32mDzqaJ0J?usp=sharing