FESTYN RODZINNY 2024

9 czerwca 2024

08.06.2024 r. w naszym przedszkolu odbył się festyn rodzinny. Pani Dyrektor Stanisława Szpyra razem z Panią Wójt Anną Mołodciak przywitały wszystkich zebranych gości. Następnie dzieci z wszystkich grup zaprezentowały program artystyczny. Po występach przedszkolaków Pani Dyrektor, Pani Wójt oraz Radny Powiatu Pan Grzegorz Zapytowski udali się z koszami pełnymi słodkości do wszystkich gości. Na dzieci czekało wiele atrakcji, takich jak dmuchane zamki oraz zjeżdżalnie, kolorowanki, gry, dywan multimedialny, tablica multimedialna, brokatowe tatuaże, przekąski, lody, wata cukrowa, owoce, napoje oraz cukierki, a największą z nich były „żywe” maskotki.  Na festynie zaprezentowała się również szkoła języka angielskiego HAPPY SCHOOL.

Tego dnia mury naszego przedszkola stały otworem także dla dzieci nowoprzyjętych do placówki. Rodzice ze swoimi pociechami mogli obejrzeć sale oraz porozmawiać z wychowawcami.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia za rok! 🙂

PS Zdjęć jest tak dużo, że musiały zostać podzielone na części – szukajcie siebie 🙂

 

 

ŻABKI

 

 

 

JEŻYKI

 

 

 

 

SŁONECZKA

 

 

MOTYLKI

 

 

BIEDRONKI

 

 

PSZCZÓŁKI

 

 

SÓWKI

 

FOTORELACJA CZ.1

 

FOTORELACJA CZ.2

 

FOTORELACJA CZ.3

 

FOTORELACJA CZ.4

FOTORELACJA CZ. 5