Zakończenie roku w Słoneczkach

21 czerwca 2024

Dzisiaj tj. 21.06.2024 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023 – 2024. Słoneczka wraz z Paniami elegancko ubrani, oficjalnie pożegnaliśmy się i mamy nadzieję, że zobaczymy się we wrześniu. Było mnóstwo uśmiechu, wiele radości i ogrom zabawy. Od rana dzieci tańczyły do muzyki, następnie w części oficjalnej dzieci otrzymały od Wychowawczyni drobne upominki oraz dyplomy za zakończenie nauki w grupie Słoneczka, od Pani Grażynki też coś słodkiego się dla dzieci znalazło. Wybraliśmy się również na lody aby ten dzień był wyjątkowy i spędziliśmy to piękne przedpołudnie na świeżym powietrzu. Dzień zakończyliśmy malowaniem buziek chętnym dzieciom.

Panie również otrzymały kwiaty oraz prezenty od przedszkolaków za co serdecznie jeszcze raz dziękujemy !!!