Po raz kolejny w ramach zajęć kulinarnych postanowiliśmy własnoręcznie wykonać jakieś przysmaki. Tym razem padło na galaretkę z owocami. To był żmudny proces i nauczył nas cierpliwości, ponieważ na degustację musieliśmy poczekać do następnego dnia. Naprawdę warto było !!!!!!!
26 maja 2025






































