We wtorek 2 grudnia w naszej grupie odbyły się niepowtarzalne zajęcia. Odwiedziła nas mama Leo, Pani Justyna Wołosewicz – Kameniuk i opowiedziała dzieciom o swojej pasji. Pani Justyna jest krawcową, która szyje ubranka dla lalek. Jej stroje cieszą się dużą popularnością i są sprzedawane w wielu krajach. Dzieci obserwowały szycie torebki, ubranka dla barbie. Oglądały lalki, miniaturowe gadżety – telefon, książeczkę a nawet pupełko tic-taców. Pasja Pani Justyny skradła serca dzieciom zwłaszcza, że każdy dostał upominek – małą poduszeczkę oraz prezent dla grupy. Serdecznie dziękujemy naszemu Gościowy i zachęcamy innych rodziców o podzielenie się swoimi zainteresowaniami.























