„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”
5 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ – niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki ze starszych grup śpiewały Mikołajowi piosenki i zaprezentowały krótki występ. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!
Naszych przedszkolaków odwiedziła również Pani Anna Mołodciak – Wójt Gminy Kłodawa oraz Grzegorz Zapytowski Radny Powiatu Gorzowskiego ze słodkimi upominkami mikołajkowymi.
ZDJĘCIA GRUP W POSZCZEGÓLNYCH ALBUMACH:
GRUPA BIEDRONKI :
https://drive.google.com/drive/folders/1YtmiRO2S3p3QIubu3pv68IHROYG2Mfqx?usp=sharing
GRUPA SŁONECZKA:
GRUPA MOTYLKI:
GRUPA JEŻYKI























































































































































































































