
W czwartek 18 grudnia odbyła się uroczysta Wigilia w naszej grupie. Tego dnia śpiewaliśmy kolędy , rozmawialiśmy o Świętach Bożego Narodzenia i tradycjach z nimi związanych. Wraz z proboszczem Tadeuszem Stachurą obejrzeliśmy pięknie przygotowane Jasełka przygotowane przez Panią Tereskę i dzieci uczęszczające na religię. Kulminacją dnia był wspólny posiłek przygotowany zgodnie z tradycją, bez potraw mięsnych, z siankiem pod obrusem, miejscem dla niespodziewanego gości, dzieleniem się opłatkiem i kolędami.














Życzymy Wszystkim rodzinnych , radosnych Świąt Bożego Narodzenia.












