Jeżyki- Wigilia

23 grudnia 2025

W czwartek 18 grudnia odbyła się uroczysta Wigilia w naszej grupie. Tego dnia śpiewaliśmy kolędy , rozmawialiśmy o  Świętach Bożego Narodzenia i tradycjach z nimi związanych. Wraz z proboszczem Tadeuszem Stachurą obejrzeliśmy pięknie przygotowane Jasełka przygotowane przez Panią Tereskę i dzieci uczęszczające na religię.  Kulminacją dnia był wspólny  posiłek przygotowany zgodnie z tradycją,  bez potraw mięsnych, z siankiem pod obrusem, miejscem dla niespodziewanego gości, dzieleniem się opłatkiem i kolędami.

 Życzymy  Wszystkim rodzinnych , radosnych Świąt Bożego Narodzenia.