🐸 ŻABKI WITAJĄ LATO 🐸

23 czerwca 2026

Grupa Żabki radośnie przywitała lato podczas wspólnego pikniku na świeżym powietrzu. Dzieci przyniosły z domu swoje ulubione kocyki oraz pyszne przekąski, dzięki czemu przedszkolny ogród zamienił się w kolorową strefę relaksu i wspólnego biesiadowania.

Na kocykach nie zabrakło letnich smakołyków – świeżych truskawek, soczystego arbuza, chrupiących przekąsek i innych przysmaków. Przedszkolaki z radością dzieliły się przekąskami, rozmawiały ze sobą i spędzały czas w miłej atmosferze. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała również zabawom ruchowym, obserwacji przyrody oraz odpoczynkowi na świeżym powietrzu.

Piknik był doskonałą okazją do integracji grupy, rozwijania samodzielności i kształtowania nawyków zdrowego spędzania czasu. To był dzień pełen uśmiechów, radości i letniego klimatu.

Witaj, lato! Żabki są gotowe na wakacyjne przygody!