Na zakończenie przedszkola dzieci z grupy Motylki wybrały się na wycieczkę do Zwierzogrodu. Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości na temat zwierząt żyjących w różnych rejonach świata oraz kształtowanie umiejętności grzecznego i kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawia, że wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwale zapiszą się w pamięci dzieci. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną formą nauki o przyrodzie.
Zwierzogród w Grójecku jest uroczym miejscem do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej. W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia dzieciom dopisywały humory, wzajemnie dzieliły się wrażeniami, a najbardziej podobało im się warsztaty z Sowami, jeżozwierze oraz karmienie kóz.




















