
Na Bal Jesieni dzieci przyszły pięknie przebrane. Całe przedszkole spotkało się w auli, gdzie wykonaliśmy wspólne zdjęcia.
W sali bawiliśmy się przy tanecznych przebojach. Wspólny poczęstunek uwienczył uroczystość. Zdrowe przekąski, owoce i ciasto Michalinki wszystkim bardzo smakowało. Dziękujemy za przyniesione smakołyki.

rbt



rbt

rbt


rbt






rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt



rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt



rbt

rbt

rbt



rbt

rbt







rbtJeże – Bal – Jesieni2
rbt


















rbt
rbt
rbt
rbt
rbt
rbt
rbt
rbt
rbt
rbt



