Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2022

Nauczyciel w przedszkolu troszeczkę inaczej obchodzi dzień 14 października. W tym dniu jest ze wszystkimi swoimi wychowankami w miejscu pracy i dzięki temu może naprawdę poczuć wagę jaką przywiązują przedszkolacy do wysiłku swojego opiekuna.

Od rana czuć atmosferę wielkiego święta. Dzieci ubrane są inaczej niż w czasie zwykłych dni. Czekają na uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła sie na sali konferencyjnej. Udekorowana sala, zaproszeni goście  i wreszcie wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci z grupy Pszczółek. Bo w przedszkolu 14 październik to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie. Wyjątkowy, jesienny dzień! Życzenia złożone przez panią Sekretarz Gminy Kłodawa Karolinę Niciejewską, która odczytała list od Pani Wójt Gminy Kłodawa Anny Mołodciak wlały w serca pracowników przedszkola dużo otuchy i dodały sił do podejmowania wyzwań jakie czekają przed każdym w nowym roku szkolnym.

W naszym przedszkolu pojawiła się także  z życzeniami delegacja OSP Kłodawa na czele z Panią Bożeną Popowską… oraz nasze kochane  Przedszkolaki, a za nimi wspaniali Rodzice – serdecznie dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za wszystkie życzenia, kwiaty i pełne wzruszeń prezenty

zabki-dzien-nauczyciela