MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

6 grudnia 2022

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki oraz recytowały wiersze. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.
Naszych przedszkolaków, w tym szczególnym dniu odwiedziła również Wójt Gminy Kłodawa Pani Anna Mołodciak oraz Pan Andrzej Kwiatkowski Zastępca Wójta Gminy Kłodawa, którzy z naręczem słodkich lizaków przyszli życzyć dzieciom wspaniałych Mikołajek 🙂

Serdecznie dziękujemy naszym gościom oraz Radzie Rodziców za współorganizację Mikołajek 🙂