Wigilijny dzień w przedszkolu

21 grudnia 2022

We wtorek 20 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Dla wielu z nas jest to dzień niezwykle radosny , spędzony w gronie najbliższych. Czekamy na pierwszą gwiazdkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy, jemy świąteczne potrawy. Także w naszym przedszkolu nastał wspaniały moment- Wigilia, Boże Narodzenie! Dzieci wspólnie z Paniami kolędowały, składały sobie życzenia i jadły wspólny świąteczny obiad przy pięknie udekorowanym stole. Dzieci zajadały tradycyjny barszczyk, rybkę, pierogi  ale i nie zabrakło świątecznych pierników. Ukoronowaniem tego jakże wzniosłego dnia było przygotowane przez najstarsze dzieci przedstawienie pt.”Jasełka”, które pod czujnym okiem Pani Katechetki, zaprezentowały się wspaniale!