Dzień Babci i Dziadka – Słoneczka

21 stycznia 2023

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, to oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją, ale przede wszystkim bezgranicznie ich kochają. Dla wszystkich dziadków wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, dnia 18 stycznia odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wykonały własnoręcznie prezenty dla swoich dziadków oraz zaprezentowały się na scenie. Wierszyki, tańce oraz piosenki były specjalnie dedykowane właśnie dziadkom. To był bardzo ważny dzień dla dzieci i ich gości, było wiele wzruszeń, po występie można było poczęstować się ciastem, owocami oraz słodyczami, które na ten dzień przygotowali rodzice.