WIELKANOCNE ŚWIĄTECZNE CZYTANIE

7 kwietnia 2023

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w naszym przedszkolu odbyło się „Świąteczne Czytanie Bajek”. Każdego dnia nasi wspaniali goście pojawiali się, aby przeczytać dzieciom bajkę.

Nasza akcja została rozpoczęta przez  Wójta Gminy Kłodawy Panią Annę Mołodciak, która  przyjechała do nas z naręczem prezentów od Zajączka Wielkanocnego, którego miała okazje spotkać po drodze 🙂

Nasze zaproszenie przyjęła również Lubuska Kurator Oświaty Pani Ewa Rawa, która nie tylko odczytała dla dzieci bajkę, ale również obejrzała przedstawienie przygotowane przez najstarsze grupy o tradycjach wielkanocnych.

Nasza niezastąpiona Pani Ania odczytała bajkę o tradycjach wielkanocnych, natomiast  przyjaciel naszego przedszkola Pani Bożena Popowska zaczarowała dzieci swoim uśmiechem!

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za pomoc w stworzeniu wspaniałej, świątecznej atmosfery!