Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

27 kwietnia 2023

27. 04. 2023r. w naszym przedszkolu odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przedszkolaki z powagą i dumą zaprezentowały program patriotyczny o Polsce.

Nie zabrakło tekstów literackich, pieśni o naszej Ojczyźnie oraz pięknie odtańczonego poloneza.

Pani Dyrektor podkreślając wagę Konstytucji będącej zbiorem praw, podziękowała Nauczycielom za przygotowanie uroczystości, Dzieciom za piękną postawę i wspaniały występ oraz Gościom, którzy w tym ważnym dniu zaszczycili nas swoją obecnością.

Wśród zaproszonych gości był wieloletni przyjaciel naszego przedszkola Wójt Gminy Kłodawa Pani Anna Mołodciak, która opowiadała o patriotyzmie i o tym, że jest to czas refleksji nad wydarzeniami sprzed 232 lat.

Kolejnym gościem był Przewodniczący Rady Powiaty Pan Grzegorz Zapytowski,  który dziękował za pielęgnowanie patriotyzmu w naszym przedszkolu.

Nasi goście wraz z Panią Dyrektor wręczyli dzieciom nagrody za wspaniały występ.

Było przepięknie, wzruszająco i uroczyście.