Grupa Sówki – Kort tenisowy u Aurelki

22 maja 2023

Grupa Sówki dnia 19 maja br. wyruszyła autobusem na zaproszenie rodziców Aureli na kort tenisowy.

Dzieci miały świetnie zorganizowane zajęcia z tenisa pod nadzorem specjalisty – trenera Pana Roberta Godlewskiego, który prowadzi własną szkołę. Wielką frajdą były ćwiczenia z podrzucania piłki, a następnie uderzania rakietą tenisową. Mama Aurelki, która nas zaprosiła przy okazji treningu uczyła nas wielu zwrotów w języku angielskim. To był good day and good job w wykonaniu dzieci.Po całym treningu dzieci zostały poczęstowane pysznymi babeczkami i owocami i bawili się jeszcze w przydomowym ogródku u Aurelki.

Rodzicom Aurelki oraz Panu Robertowy Godlewskiemu składamy ogromne podziękowania za poświęcony czas oraz za fantastyczne zajęcia.