OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!!!

22 września 2023

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły już od rana!  Były wspólne tańce, konkursy oraz wizyta gościa specjalnego – Wójt Gminy Kłodawa Pani Anny Mołodciak, która tradycyjnie już obdarowała nasze dzieci prezentami. Dla dzieci został również przygotowany przez przedszkole poczęstunek oraz soki. Wspaniałą niespodziankę przygotowała również Pani Dyrektor Stanisława Szpyra, która wręczyła dla każdej grupy nowe zabawki. Ten dzień zdecydowanie obfitował w ogrom pozytywnych emocji .

GRUPA ŻABKI – FOTORELACJA Z DNIA PRZEDSZKOLAKA 

https://drive.google.com/drive/folders/1C6zLnwHWDMcdoH-cz_NWDkHOzlZ6ChxN?usp=drive_link