ŻABKI – JESIENNA ŚCIEŻKA SENSORYCZNA

7 października 2023

JESIENNA ŚCIEŻKA SENORYCZNA

W grupie „Żabek” dzieci bardzo często próbujemy nowych rzeczy i codziennie uczymy się czegoś nowego. Korzystając z darów jesieni stworzyliśmy ścieżkę sensoryczną z: liści, kasztanów, żołędzi, gałązek, lawendy oraz szyszek. Dzieci ustawiały się kolejno jedno za drugim i chodziły bosymi stopami po jesiennej ścieżce. Ścieżka sensoryczna ma duże znaczenie dla małych stópek dzieci: usprawnia motorykę dużą, rozwija wrażenia dotykowe i stymuluje receptory, a przede wszystkim jest okazją do poznawania świata przez wspaniałą zabawę.

Zabawy sensoryczne często goszczą u „Żabek” w czasie pobytu w przedszkolu. 

PEŁNA FOTORELACJA W LINKU:

https://drive.google.com/drive/folders/1D9Jq53mKqmhkfFVs2pQ-JpJmrncWjncw?usp=drive_link