ŻABKI – ZWIERZĘTA JESIENIĄ

15 października 2023

Co robią zwierzęta jesienią? – tygodniowe zabawy tematyczne w grupie Żabki.

W minionym tygodniu dzieci z grupy „Żabki” wzbogacały swoją wiedzę na temat zwierząt leśnych, a w szczególności ich zwyczajów związanych z aktualna porą roku – Jesienią. Podczas wspólnych zabaw doskonaliliśmy umiejętności komunikacyjno-społeczne, muzyczne i teatralne . Doskonaliliśmy umiejętności plastyczne podczas wykonywania pracy plastycznej – Wiewiórka. Dzieci usprawniły także narządy artykulacyjne i oddechowe wykonując pracę zatytułowaną „Jesienny jeżyk”.  „Żabki” poznając zwierzęta same mogły się w nie zamienić ubierając kostiumy. Radości i śmiechu nie było końca.

PEŁNA FOTORELACJA W LINKU :

https://drive.google.com/drive/folders/1bvkvNSBJdqJXbqoAncv37–_nBBsAKT9?usp=sharing

=