ŻABKI I JEŻYKI – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

28 października 2023

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się 27 października. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Mali artyści z grupy „Żabki” i „Jeżyki” zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor oraz Panią Wójt Gminy Kłodawa Panią Annę Mołodciak. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

PEŁNA FOTORELACJA W LINKU:

https://drive.google.com/drive/folders/1LjEjdPJ4uvNefCNZMfaOPxonuuWQY5E0?usp=drive_link