ŻABKI I JEŻYKI – SPOTKANIE Z PIESKIEM I WOLOTARIUSZKĄ SCHRONISKA

  • Home
  • Aktualności
  • ŻABKI I JEŻYKI – SPOTKANIE Z PIESKIEM I WOLOTARIUSZKĄ SCHRONISKA
15 listopada 2023

15 listopada nasze przedszkole, a dokładniej dzieci z grupy „Żabki” i „Jeżyki” odwiedziła wolontariuszka  Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom „Azyl” – Schronisko Azorki Gorzów Wlkp. Pani Natalia wraz ze swoją podopieczną – Szilką . Pani opowiadała, jak prawidłowo opiekować się psem, jak należy go karmić oraz pieski odczuwają emocje. Instruowała też dzieci jak się zachować w sytuacji spotkania z obcym lub groźnym psem. Wszyscy ćwiczyli „pozycję żółwia” chroniąca najważniejsze części ciała i organy przed ugryzieniem. W nagrodę każdy chętny mógł pogłaskać pieska.

Przedszkolaki przekazały dla schroniska karmę.

Serdecznie dziękujemy rodzicom „Żabek” i „Jeżyków” za ogromne zaangażowanie w naszą zbiórkę i dostarczenie dużej ilości karmy.

PEŁNA FOTORELACJA W LINKU:

https://drive.google.com/drive/folders/1lhj0SRw15KO2An7B7hOw7CcEesNmC4Bp?usp=sharing