„Z Rodziną w lesie” – rozdanie nagród za udział w projekcie edukacyjno – przyrodniczym

  • Home
  • Aktualności
  • „Z Rodziną w lesie” – rozdanie nagród za udział w projekcie edukacyjno – przyrodniczym
23 listopada 2023

23.11.2023r., nastąpiło oficjalne podsumowanie drugiej edycji  projektu oraz rozdanie dyplomów i nagród dzieciom, które wraz z najbliższymi przystąpiły do realizacji                   projektu edukacyjno – przyrodniczego  „Z Rodziną w lesie”. 

Projekt opierał  się  głównie na relacji rodzic – dziecko, gdzie podstawowym miejscem spędzania wspólnego czasu było środowisko leśne. Rodziny, które włączyły się w realizację miały do wykonania 5 zadań. Aby udokumentować swój udział w projekcie należało wykonać zdjęcie z realizacji każdego zadania oraz dokonać krótkiego opisu .

 Otrzymaliśmy wspaniałe fotorelacje w formie  albumów – pomysłowość z jaką zostały one wykonane przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dlatego opierając się na naszym regulaminie podzieliliśmy dostarczone plakaty na dwie grupy – zgodne z regulaminem i te troszkę „wychodzące poza regulamin” 😉 – najważniejsze jednak, że każdy otrzymał dyplom, nagrodę oraz możliwość spędzenia wspaniałego czasu z bliskimi.

Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu Kłodawa za współpracę i objęcie naszego projektu swoim patronatem 🙂