ŻABKI – PIERWSZA WYCIECZKA NA WARSZTATY KREATYWNE

3 grudnia 2023

Pierwsza przedszkolna wycieczka była dla dzieci nie lada wyzwaniem…

Dzieci były bardzo przejęte i zarazem ciekawi tego, jak nasza podróż przebiegnie. Przejażdżka zrobiła na nich duże wrażenie, bowiem przez całą drogę do miasta byli niezwykle podekscytowani.

Dnia 27 listopada „Żabki” wybrały się na warsztaty kreatywno – plastyczne do „Pracowni Dzikiej Wyobraźnie” w Gorzowie Wlkp. Na miejscy przywitała nas Pani Dorota, która poprowadziła zajęcia z dziećmi. Zanim przestąpiliśmy do działań kreatywnych przedszkolaki dowiedziały się co na nich czeka.

„Żabki” wykonały dwie prace plastyczne zgodne z ich wyobraźnią i kreatywnością.

Pierwsza to obraz jesiennego liścia w ramce – przedszkolaki malowały farbami liść, następnie go odbijały na kartce, tło wykonały przy użyciu pasteli (olejnych i suchych).

Druga praca to liść sensoryczny z plasteliny oraz zdobiony makaronem i ziarnami.

Po pracach plastycznych wysłuchały historii kropki.

To był dzień pełen radości i emocji.

PEŁNA FOTORELACJA W LINKU: