Dzień Choinki – Biedronki

11 grudnia 2023

„… Pachnący gościu, prosimy, wejdź.

Choinko piękna jak las,
choinko zostań wśród nas.

Jak długo zechcesz z nami pozostań,
niech pachnie tobą domowy kąt…”

11 grudnia w naszym przedszkolu królował kolor zielony. Dzieci przybyły ubrane w zielony kolor do swojej sali. Przedszkolaki przyniosły ze sobą piękne kolorowe bombki. Na początek wspólnie przystroiliśmy choinkę i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Następnie Biedronki wykonały pracę plastyczną wykorzystując do tego celu farby, gąbeczkę oraz sztuczny śnieg. Kolejnym ważnym wydarzeniem było wręczenie przez dzieci prezentu w postaci stroika oraz bombki dla Pani Dyrektor, które wykonały na kółku plastycznym. W podziękowaniu przedszkolaki zostały poczęstowane przez Panią Dyrektor pachnącymi żelkami. Na zakończenie tych pięknych wydarzeń Jagódka oraz Leon poczęstowali wszystkich pierniczkami, które sami upiekli.