Dzień otwarty dla rodziców – Słoneczka

1 marca 2024

W ostatni dzień tygodnia z dinozaurami odbyły się zajęcia na które zaprosiliśmy rodziców. Dzieci pokazały jak się zachowują podczas zajęć i jak uczestniczą w zabawach oraz innych aktywnościach. Przedszkolaki były dumne, że mogą się pochwalić rodzicom jak na co dzień funkcjonują w przedszkolu w swojej grupie. „Śladami dinozaurów”- jak sam temat brzmi, rozmawialiśmy o dinozaurach, uczyliśmy się wymawiania ich trudnych nazw i dzielenia tych słów na sylaby – z czym poradziły sobie rewelacyjnie. Zamieniliśmy się na chwile w archeologów i szukaliśmy małych dinozaurów oraz różnych kamieni ukrytych w kaszy. Na koniec razem z rodzicami dzieci wykonały swojego dinozaura, co nie było łatwym wyzwaniem, ale efekt prac był zdumiewający. Dziękuje rodzicom za tak liczne przybycie i oczywiście ciepłe słowa.