Wycieczka do Multikina na bajkę ,, Wyspa Puffinów”- Jeżyki

26 marca 2024

Producenci filmu poważnie potraktowali dziecięcego odbiorcę – jego wrażliwość i wyobraźnię.  „Wyspa Puffinów” zachwyciła subtelną, pastelową animacją, która doskonale odpowiada postrzeganiu świata przez najmłodszych. Film pełen jest jasnych, radosnych barw, a sportretowane postaci mają wiele uroku. Warto docenić również montaż „Wyspy Puffinów”, który tworzy spokojny rytm narracji, dostosowany do dziecięcych zdolności skupienia uwagi. Młody widz nie był narażony na nadmiar bodźców, a logiczna i uporządkowana fabuła pozwoliła mu bez obaw zanurzyć się w filmowej opowieści. „Wyspa Puffinów” nie tylko dostarczyła wartościowej rozrywki, ale także sprzyjała skupieniu uwagi oraz rozwijaniu umiejętności obserwacji świata i logicznego myślenia.