Grupa Motylki w redakcji „Gazety Lubuskiej”

5 kwietnia 2024

Dnia 5 kwietnia 2024 r. Grupa Motylki wybrała się na wycieczkę do redakcji „Gazety Lubuskiej”
Dzieci już na samą informację, że będzie zorganizowana wycieczka do redakcji były zachwycone.
Dzięki uprzejmości Pana Jakuba Pikulika, taty naszego Gabrysia, dzieci dowiedziały się jak wygląda praca dziennikarza i jak powstaje gazeta.
Pan Jakub przekazał wiele cennych informacji na temat swojej pracy oraz pokazał swoje notatniki, w których zapisuje wszystkie niezbędne informację, aby następnie napisać artykuł. Wielkie zaciekawienie wzbudził plecak, a w sumie to jego zawartość… w którym znajdował się sprzęt fotograficzny oraz mikrofon.
Niezwykłą niespodzianką była wiadomość, że pojawi się artykuł w gazecie ze zdjęciem naszej grupy z naszej wycieczki.

Zachęcamy do nabycia poniedziałkowego wydania „Gazety Lubuskiej”,
aby oczywiście mieć na pamiątkę.
Poniżej znajduje się link do artykułu opublikowanego w Internecie
przez redaktora Pana Jakuba.

Wychowawcy oraz dzieci składają serdeczne  podziękowania Panu Jakubowi Pikulikowi
za zaproszenie do redakcji i niesamowite spotkanie.
Był to udany dzień. Przedszkolaki z redakcji wychodziły bardzo zadowolone.

Grupa Motylki po wizycie w siedzibie GL, wybrała się jeszcze na spacer do Parku Róż.