Wycieczka do Nadleśnictwa Bogdaniec grupa Motylki

15 kwietnia 2024

Dzieci z Grupy Motylki były na wycieczce w Nadleśnictwie Bogdaniec. Pani Aldona Starszy Specjalista Służby Leśnej prowadzący sprawy z zakresu edukacji i zagospodarowania turystycznego prowadziła dzieci leśnymi ścieżkami i udzielała fantastycznej lekcji o życiu zwierząt, owadów oraz roślinności leśnej. Opowiadała Motylkom o ochronie lasów oraz sposobach dbania o przyrodę i zwierzęta. Dzięki Panu Krzysztofowi Strażnikowi Leśnemu Motylki nie zostały pogryzione przez komary, gdyż skropił je lawendowym zapachem. Pani Monika czuwała podczas pieczenia kiełbasek. Bardzo wszystkim dziękujemy!!! To była wspaniała przygoda. Zachęcamy do odwiedzin Nadleśnictwa i zabrania ze sobą sadzonki, którą rozdaje Nadleśnictwo. My taką otrzymaliśmy i zasadzimy w przedszkolu.