Wycieczka do Stajni Bonanza grupa Motylki

16 czerwca 2024

Wspólne spędzanie czasu, wspólny relaks to jest to, co Motylki najbardziej lubią robić razem. Przy okazji mogą spełniać swoje marzenia. Dzieci z naszej grupy odwiedziły stajnię Bonanza. Pani Ewa Stachowiak, która jest jej właścicielką pokazała wszystkie piękne zakątki tego uroczego miejsca. Na łonie natury, wśród ciszy i pięknych widoków Motylki karmiły konie i kucyki, głaskały kotki i pieski, jeździły na prawdziwych dużych koniach!!! Waldek, Róża, Kaszmir i Luksja ze spokojem pozwalały się dosiadać. Kornelka, Oliwia i Ada dawały dzieciom instrukcję oraz pokazywały sztuczki jakie mogły robić dzieci. Oczywiście po takich przygodach dzieci koniecznie musiały zjeść kiełbaskę z ogniska. Na deser były lody. Cudowny czas. Dziękujemy Pani Ewie. Mamy nadzieję, że jeszcze tam wrócimy