14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki. W tym dniu zarówno wśród dzieci jak i pracowników przedszkola dominował strój w kolorze czerwonym. Nasze pociechy miały okazję na rozmowy na tematy bardzo ważne dla każdego z nas jak : przyjaźń, koleżeństwo i miłość. Symbolem tego dnia było czerwone serce. Dzieci wykonywały samodzielnie dekoracje przestrzenne w kształcie serca, wycinały serca dla swoich rodziców, potem je ozdabiały czerwoną kokardką i kolorowym kwiatkiem. Dzieci uczestniczyły w zajęciach ruchowych pt.,, Dywanik sensoryczny”. Nie zabrakło tańców z balonami w kształcie oczywiście serca. Niespodzianką dla wszystkich dzieci i pań było jabłuszko z okazji Dnia Walentynek. Dziękujemy rodzicom za współpracę z przedszkolem. Zapraszamy do galerii.
16 lutego 2025


























































