Korzystając z uroków zimy przedszkolaki bawiły się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, lepiąc śnieżne budowle, rzucając śnieżkami, robiąc aniołki. Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu, była to dla nich to świetna rozrywka. Było wesoło i radośnie. Z uśmiechami na twarzach wróciliśmy do przedszkola.
PEŁNA FOTORELACJA W LINKU:
https://drive.google.com/drive/folders/1i9Rta7SlaeKCruY2u9BC-WLPEghhvSRr?usp=sharing









