17 kwietnia 2025 roku, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego pt. „Wielkanocne jajo”.
Celem konkursu było:
– pielęgnowanie tradycji związanych z okresem Świąt Wielkanocnych, – pobudzanie i rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci, – przegląd różnych technik plastycznych.
Na konkurs wpłynęło 59 prac o różnej technice i doborze materiałów plastycznych.
Prace zostały wykonane na wysokim poziomie artystycznym. Komisja postanowiła nagrodzić wszystkie prace plastyczne.
Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie i udział w konkursie